Przeczytałeś ciekawą książkę? Chcesz podzielić się swoim odkryciem i zachęcić innych do lektury?

Bawiliśmy się w to w ubiegłym roku szkolnym, a ponieważ była to udana zabawa- czemu jej nie powtórzyć? Oto zasady:
W dowolnym programie graficznym (np. Toony tool, PiZap), przygotuj obrazek, na którym będzie Twoje zdjęcie z polecaną książką oraz krótkie hasło zachęcające do czytania. Prześlij do swojej polonistki.
Niech inspiracją dla Ciebie będą prace, które już powstały.
Wszystkie obrazki zostaną umieszczone na szkolnym Facebooku i na stronie internetowej naszego liceum w zakładce Biblioteka: Polecamy.
Zabawa trwa do 15.03.2018r. Następnego dnia wśród autorów wszystkich prac rozlosujemy nagrodę (bon o wartości 50 zł na zakup książek w EMPiKu).
Liczymy na to, że twórczy udział w akcji wezmą nauczyciele, choć ich prace nie będą brać udziału w losowaniu nagród.