flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Stop zwolnieniom z WF- spotkanie z mistrzem

 Stop zwolnieniom z WF  Stop zwolnieniom z WF  Stop zwolnieniom z WF

4 i 5.01.2018r. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły aktywnie przyłączyli się do akcji "Stop zwolnieniom z WF - spotkanie z mistrzem". Akcja odbyła się w Hali Sportowo-Widowiskowej, gromadząc na trybunach ponad 2.000 elbląskich uczniów i dodatkowo kilkudziesięciu ćwiczących na macie. Pokazowy trening młodych judoków poprowadził Paweł Nastula (mistrz olimpijski z Atlanty w 1996, dwukrotny mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, trzynastokrotny mistrz Polski). Treningi z mistrzem mają z jednej strony promować sport i aktywne uczestnictwo w lekcjach WF-u, a z drugiej – zwracać uwagę na niepokojąco dużą liczbę nieuzasadnionych zwolnień z zajęć wychowania fizycznego.

Góra