flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Szkolny Turniej Ortograficzny "Korrida 2017/18"- I etap dziewiątej edycji konkursu

1

Bezkrwawe zmagania z bykami ortograficznymi to okazja do wykazania się znajomością trudnych zasad polskiej ortografii. To także zachęta do troski o poprawność języka pisanego. Piszmy poprawnie i starannie!
Znamy wyniki pierwszego etapu. W kategorii indywidualnej bezkonkurencyjni okazali się: Barbara Pochrzęst (IA), Dagmara Brant (IIID), Wiktoria Matlińska (IIIA), Patrycja Maślińska (IIIB). To niewątpliwie faworyci finału, w którym będą walczyć o tytuł Mistrza Ortografii IV LO w roku szkolnym 2017/18.
W kategorii zespołowej najlepiej wypadły, a tym samym zakwalifikowały się do finału, zespoły klas:
IIIA - Wiktoria Matlińska, Julia Sparzak;
IIID- Dagmara Brant, Wiktoria Sudomierska;
IA- Kacper Kacperski, Barbara Pochrzęst;
IIB- Anna Jurewicz, Wiktoria Kowalewska.
Z wyrazami uznania:
Renata Przybysz, Iwona Hul

Góra