STOP CYBERPRZEMOCY!  STOP CYBERPRZEMOCY!  STOP CYBERPRZEMOCY!

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu, wszystkich nas cieszy możliwość szybkiego wyszukiwania informacji, różnorodnej rozrywki, komunikowania się bez granic. Jednak Internet, oprócz korzyści, przynosi wiele zagrożeń, niezwykle niebezpiecznych zwłaszcza dla młodego człowieka. Kradzież tożsamości, nękanie, uwodzenie to tylko początek długiej listy przemocowych zachowań, których skutki mogą być i bywają dramatyczne.
Z zagrożeniami dotyczącymi cyberprzemocy mogli zapoznać się rodzice w poniedziałkowe popołudnie 11 grudnia przy okazji zebrań i konsultacji. W ramach programu „Szkoła promująca bezpieczeństwo" przygotowaliśmy akcję informacyjną. Nasze działania wspomagali uczniowie z klasy 2 a: Agata Kartuszyńska, Mateusz Leszczyński, Dżesika Stępień i Natalia Zielińska.
Dorota Browarczyk i Mariola Karczewska