Szkolny Klub Wolontariatu informuje, że 1,2 i 3 grudnia 2017 r. nasi wolontariusze wezmą udział w bożenarodzeniowej zbiórce żywności, która odbędzie się w „Biedronce" przy ul. Królewieckiej . Organizatorem akcji jest Bank Żywności w Elblągu. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym szlachetnym dziele pomocy. Obecnie kompletujemy listę chętnych wolontariuszy.
Na stronie Banku Żywności w Elblągu można przeczytać słowa: „Jedni marnują – inni głodują".
Dzięki zaangażowaniu naszej młodzieży, wspiera się pomocą żywnościową osoby ubogie, całe rodziny z elbląskiego środowiska.
Każdy z nas pomagając innym, ofiarowując odrobinę swojego cennego czasu i dobrej woli, może odkryć w sobie bezinteresowną radość dawania i dzielenia się tym, co bezcenne – dobrem płynącym z głębi serca.

Szkolny Klub Wolontariatu – pokój 19 i 11.
Aleksandra Ihma