Góra Grosza

27 listopada rozpocznie się akcja Góra Grosza. Każda klasa będzie miała za zadanie zapełnić małą butelkę po wodzie groszami. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które nie żyją we własnych domach. Umożliwi im to rozwijanie swoich zainteresowań. Grosze zbieramy do 19 grudnia! Serdecznie zapraszamy! Pomóżmy innym, otwórzmy nasze serduszka! :) Każda klasa zbiera do małej butelki po wodzie grosze - butelka musi być oznaczona (klasa + wychowawca).
Komitet Organizacyjny Góra Grosza w SU IV LO

Góra Grosza IV LO 2017/2018
CEL : Pomoc dzieciom , które wychowują się m.in poza własną rodziną – tworzenie miejsc , które będą zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać.

TERMIN AKCJI w IV LO: Akcja odbywać się będzie od 27 listopada do 19 grudnia.

ZAŁOŻENIA :

1. Każda klasa przygotowuje butelkę (okleja ją ,nazwa klasy + wychowawca) i zbiera do niej swoje grosze.
  2. Uświadomienie uczniom, że dając grosz, pomagamy w przedsięwzięciu na rzecz dzieci.
  3. Możliwość włączenia się w wielką ogólnokrajową inicjatywę.

Więcej informacji na stronie akcji.

Samorząd Uczniowski IV LO