ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!
Informujemy, że nasza szkoła otrzymała list od Szefa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu, Pana Bogusława Milusza, z prośbą o przekazanie poniższej informacji.

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Elbląskich Szkół Podstawowych ,Gimnazjów i
Szkół Ponadgimnazjalnych

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".
Zapraszam Uczniów z Państwa Szkoły do bycia -
Wolontariuszem XXVI Finału WOŚP !!
Rejestracja wolontariuszy na dwa sposoby:
1. Przez stronę www wolontariusze.wosp.org.pl wybieramy Elbląg i rozpoczynamy rejestrację.
Wolontariusz pełnoletni: samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu
Wolontariusz niepełnoletni: zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego
Wolontariusz po dokonaniu zgłoszenia przez stronę www muszą stawić się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 w celu weryfikacji wprowadzonych danych i podpisania stosownych dokumentów.
2. Zgłaszamy się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości, w przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVI Finale WOŚP w Elblągu.
Rejestracją wolontariuszy XXVI Finału WOŚP w Elblągu zajmuje się:
Regionalne Centrum Wolontariatu ul. Związku Jaszczurczego 17/26
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00
oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00 -do dnia 6 grudnia 2017 roku.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 55 235-18-85

Szef Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w Elblągu
Bogusław Milusz

Realizacja zadań – wolontariuszy dotyczy:
 Pozyskanie młodzieży pełnoletniej do opieki nad nieletnimi z puszkami
 Uczniów do służb:
1. Służba zabezpieczenia technicznego (bez ograniczeń wiekowych)
2. Służba zabezpieczenia terenu imprezy (ukończone 17lat)

Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc.
Szkolny Klub Wolontariatu - pokój 19 i 11.

Aleksandra Ihma