Dzień KEN  Dzień KEN  Dzień KEN

13 października 2017 roku w auli szkolnej odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Na wspólnej uroczystości spotkali się: Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, zaproszeni goście oraz uczniowie wszystkich klas. Dyrektor szkoły, dr Sylwester Stanicki, przypomniał zgromadzonym, że dla nas Święto Edukacji jest dniem szczególnym, ponieważ honoruje jednocześnie patrona szkoły – Komisję Edukacji Narodowej. Z okazji święta Pan Dyrektor wręczył nagrody wybranym nauczycielom.
Klasa 2 A przedstawiła krótki program artystyczny - humorystyczną wersję lekcji szkolnych. Uczniowie złożyli również serdeczne podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły za ich poświęcenie i życzliwość. Na koniec Basia Pochrzęst z klasy 1A zaśpiewała piosenkę pod znaczącym tytułem „Dziękujemy Wam"