Filharmonia/ostrożnie wciąga!  Filharmonia/ostrożnie wciąga!  Filharmonia/ostrożnie wciąga!

13 września uczniowie kl. IIIA i IIIC, pod opieką Pani Katarzyny Gdaniec, mieli przyjemność uczestniczyć w inauguracji programu „Filharmonia/ ostrożnie wciąga". Maturzyści wysłuchali koncertu Hadriana Filipa Tabęckiego wraz z Elbląską Orkiestrą Kameralną. Artyści zaciekawili młodzież niecodziennym wykonaniem tematów z muzyki filmowej.

Elbląska Orkiestra Kameralna już po raz drugi przystępuje do realizacji programu „Filharmonia/ostrożnie wciąga". Jest on skierowany do uczniów klas maturalnych, którzy w jego ramach będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w 11 najciekawszych koncertach EOK w nadchodzącym sezonie artystycznym oraz brać udział w otwartych próbach kameralistów.
- Chcemy zachęcić was do tego, abyście zaczęli przychodzić do filharmonii. Ten program jest po to, aby zaprezentować Wam muzykę klasyczną - tymi słowami Jan Roguz, koordynator programu z ramienia Instytutu Muzyki i Tańca, zwrócił się do maturzystów siedzących na widowni sali koncertowej elbląskiej szkoły muzycznej.

Najbliższy koncert odbędzie się już 24 września! Ilość miejsc jest ograniczona.
Koordynatorem programu w naszej szkole jest p. Katarzyna Gdaniec, u której można uzyskać dodatkowe informacje.
Gorąco zachęcamy do udziału!!!