Biegi  Biegi  Biegi

Jesienne Biegi Przełajowe rozpoczęliśmy bardzo mocnym akcentem, zdobywając pięć medali. Najlepiej spisała się Aleksandra Załuska z klasy pierwszej, która zdobyła srebrny medal. Cztery osoby stanęły na trzecim miejscu podium: Eryk Filipczyk (kl. I), Weronika Surowiec i Rafał Stępień (kl. II) oraz Dominika Hawryszko (kl. III). Bardzo dobre występy zanotowały również Julia Szulc i Adrianna Szymeczko, które na metę kolejno przybiegły na szóstej i siódmej pozycji, a wśród chłopców Wiktor Łasiński i Adrian Skarbek, którzy uplasowali się na piątych pozycjach.

Biegi przełajowe stanowiły rozpoczęcie sportowych rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych i były jednocześnie podsumowaniem minionego roku. Męska reprezentacja naszej szkoły wygrała punktację generalną za ubiegły rok ubiegły, a dziewczęta znalazły się tuż za podium.

Wszystkim reprezentującym naszą szkołę serdecznie gratulujemy.