Rekrutacja Rekrutacja

Od 4 do 17 maja trwa logowanie na platformie elektronicznej eped.pl do dwóch powstających w naszej szkole klas sportowych. PAMIĘTAJCIE !!! To bardzo krótki okres. Preferencje do innych klas można zmieniać aż do 9 czerwca, do klas sportowych tylko do 17 maja. Osobom niezdecydowanym proponujemy zalogowanie się- nie jest to jednoznaczne z koniecznością uczęszczania do klasy.
Brak logowania wyklucza naukę w w/w klasach. Wypełniony kwestionariusz należy dostarczyć w formie papierowej do sekretariatu szkoły.

Testy sprawności fizycznej odbędą się:
- do klasy o profilu piłki nożnej- 22 maja o godzinie 10.00 na boisku przy ul. Skrzydlatej 1A w Elblągu;
- do klasy o profilu piłki ręcznej- 24 maja o godzinie 10.00 w sali sportowej IV LO w Elblągu, ul. Sienkiewicza 4
Osoby wybierające klasy sportowe jako drugi, trzeci, bądź czwarty wybór, również uczestniczą w teście sprawności.
Szczegóły testów znajdziecie na stronie liceum.elblag.pl w zakładce rekrutacja.

Zapraszamy !