Studniowka Studniowka Studniowka

Piątkowy wieczór okazał się dla maturzystów IV Liceum Ogólnokształcącego magiczny i wyjątkowy. Spędzili go bowiem w niezwykłych okolicznościach, w hali MOS-u, na swoim balu studniówkowym.

Część oficjalną Studniówki poprowadzili: Aleksandra Biłas, Mateusz Starostewski i Klaudia Kolman.

„Dzisiejszy wieczór jest dla nas szczególnym momentem. Trzy lata temu po raz pierwszy przekroczyliśmy progi IV LO. Czas szybko upłynął, jednak zanim opuścimy mury naszej szkoły , wykażemy się zdobytą wiedzą na egzaminie maturalnym. Dzisiaj jednak odłóżmy na bok wszelkie troski i zapomnimy na chwilę o tym, co nas czeka za 100 dni" – mówiła Aleksandra Bilas.

Dyrektor szkoły Sylwester Stanicki życzył wszystkim wspaniałego wieczoru i szampańskiej zabawy do białego rana. Maturzyści nie szczędzili słów uznania, które kierowali w stronę Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców. Gorąco podziękowali również rodzicom, którzy w sposób szczególny przyczynili się do zorganizowania tego niezwykłego balu.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tego wydarzenia na stronach elbląskich mediów: