Laureaci Laureaci Laureaci

Dnia 30 listopada w naszej szkole został przeprowadzony ogólnopolski konkurs języka angielskiego English High Flier. Miło nam poinformować, że nasi uczniowi odnieśli w nim niemałe sukcesy!

Wśród uczniów klas drugich najlepszy był Szymon Missan, który zajął 9. miejsce w województwie. Z klas trzecich natomiast najlepsza okazała się Agata Pietrowska, która zajęła miejsce 1, a w całym kraju 34, co jest nie lada osiągnięciem, gdyż startowało aż 713 osób. Agata za swój wynik zdobyła nagrodę rzeczową oraz dyplom uzyskania bardzo dobrego wyniku w konkursie. Kolejna maturzystka, która zajęła wysokie 8. miejsce w naszym województwie, zdobywając tym samym dyplom uzyskania dobrego wyniku w konkursie to uczennica klasy 3b – Ula Natkaniec. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów za rok!

Koordynator konkursu –Dorota Gorczyńska – Gadaj