obrazy obrazy obrazy

Przekonaliśmy się po raz kolejny, że w naszej szkole nie brakuje uzdolnionych, ambitnych uczniów, rozwijających swoje pasje. Tym razem dowiodły tego wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego Anioły są takie", organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie.

W konkursie wzięło udział 815 uczestników ze 163 placówek oświatowych z całej Polski. Prace oceniało jury złożone z czterech osób: Joanny Siwak (artysta plastyk), Joanny Kołowskiej (artysta plastyk), Danuty Opach (animator kultury) oraz Roberta Rzepnickiego (artysta fotografik). I to właśnie oni zdecydowali się przyznać drugą nagrodę Marcinowi Owczarkowi, uczniowi kl. IIA IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.
Marcin jest podopiecznym Młodzieżowego Domu Kultury, rozwija swoje pasje w pracowni p. Katarzyny Smeji-Skulimowskiej.

Serdecznie gratulujemy młodemu plastykowi!