sypendium sypendium sypendium

Z dumą informujemy, że wśród 160 uczniów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy otrzymali stypendium PRM w roku szkolnym 2016/17, znalazł się uczeń naszej szkoły, Mateusz Starostecki z klasy IIIB.

Aby otrzymać to stypendium, należało spełnić co najmniej jedno z kryteriów: uzyskać promocję z wyróżnieniem oraz najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazywać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre. Akty przyznania stypendiów, w imieniu Prezesa Rady Ministrów, we wtorek (15 listopada br.) w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wręczyli Sławomir Sadowski, Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Wojciech Cybulski, Warmińsko-Mazurski Wicekurator Oświaty. Na uroczystość, wraz ze stypendystami, przybyli rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły.

Gratulujemy, Mateusz!