konkurs piekarczyk2016

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie o przyznanie tytułu „Dziecięcego Piekarczyka"!

W zeszłym roku po raz pierwszy Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu we współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariuszy przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu dało szanse młodemu pokoleniu nagrodzić osoby, instytucje bądź organizacje pozarządowe, które najbardziej wyróżniły się na tle innych swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci.

Pierwszą laureatką „Dziecięcego Piekarczyka 2015" została Pani Józefa Chmura.

W tym roku również jest taka możliwość, żeby uhonorować kogoś szczególnego. Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 r.ż. może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk" wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jego zdaniem wyróżnia się swoim działaniem na rzecz dzieci. Wniosek z opisem należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 16 listopada 2016 roku, na poniższy adres (z dopiskiem „Dziecięcy Piekarczyk")

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu

ul. Związku Jaszczurczego 17/26 82-300 Elbląg

Regulamin oraz wniosek można również pobrać na stronie internetowej.