gallery1 gallery1 gallery1

W czwartek społeczność naszej szkoły zgromadziła się w auli szkolnej, by świętować Dzień Edukacji Narodowej. Dla nas - nauczycieli, pracowników oraz uczniów IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej jest to również święto naszego patrona. Pan dyrektor doktor Sylwester Stanicki przypomniał, że wydarzenie to nawiązuje bezpośrednio do osiągnięć instytucji powstałej w 1773 r., która pełniła wówczas rolę pierwszego ministerstwa oświaty.

Przygotowana przez kl. II A i II C pod kierunkiem p. Katarzyny Gdaniec uroczystość dedykowana była dyrekcji, nauczycielom i pracowniom administracji naszej szkoły. Były kwiaty, życzenia i podziękowania...
Film zatytułowany „Nasza szkoła - dzisiaj i jakiś czas temu..." dostarczył wielu pozytywnych emocji. Jedni płakali ze śmiechu, inni ze wzruszenia.

Wszystkim Nauczycielom życzymy sukcesów pedagogicznych, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz duuuużo cierpliwości i wyrozumiałości wobec uczniów.