Uczeń zdolny w programach szkolenia sportowego  Uczeń zdolny w programach szkolenia sportowego  Uczeń zdolny w programach szkolenia sportowego

W Elblągu odbyła się kursokonferencja metodyczna dla nauczycieli wychowania fizycznego - Uczeń zdolny w programach szkolenia sportowego ( piłka ręczna OSPR, piłka nożna). W głównych rolach wystąpili w niej uczniowie naszej szkoły. Uczennice klasy Ic i II c wzięły udział w lekcji pokazowej prowadzonej przez trenera Grzegorza Czaplę, natomiast chłopcy z klasy IB uczestniczyli w treningu motorycznym prowadzonym przez trenera Karola Przybyłę.
Była to doskonała promocja naszej szkoły, a także dwóch wiodących w Elblągu dyscyplin sportu : piłki nożnej i piłki ręcznej
Dziękujemy naszym zdolnym uczniom. Niejeden nauczyciel biorący udział w konferencji pewnie chciałby prowadzić zajęcia w takich klasach.