flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Utworzono: 07 lipiec 2021

W związku z trwającym okresem wakacyjno-urlopowym policjanci z elbląskiej komendy podejmują szereg działań zmierzających do podniesienia poziomu wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Jednym z jego elementów jest udział w ogólnopolskim projekcie "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Celem tego przedsięwzięcia jest głównie zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego na wodach i terenach przywodnych. W ramach ww. akcji proponujemy przystąpienie do konkursu plastyczno-filmowego pn. "Artystyczny przeWODNIK",promującego bezpieczne przebywanie w wodzie i nad wodą. Idea i regulamin konkursu dostępne są na stronie, gdzie znajduje się również harmonogram działań realizowanych podczas akcji, materiały informacyjno-edukacyjne, relacje z przebiegu projektu oraz przydatne linki i pliki do pobrania.

Góra