Kreacje przyrody w obiektywie naszych uczniów  Kreacje przyrody w obiektywie naszych uczniów  Kreacje przyrody w obiektywie naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Kreacje przyrody polskiej z bliska i z daleka", organizowanym przez Warmińsko- Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu — Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Konkurs polegał na zrobieniu zdjęcia przedstawiającego zatrzymane w kadrze oryginalne obrazy przyrody lub zjawisk w niej zachodzących: niezwykłe kompozycje krajobrazowe, gatunki sztandarowe i flagowe lub zaskakujące formy, zachowania i metamorfozy roślin, zwierząt i grzybów w technice makrofotografii. Prace naszych uczniów zostały wczoraj dostarczone do W – MODN w Elblągu. Czekamy na wyniki.

Anna Chaberek