Nagroda Prezydenta Elbląga  Nagroda Prezydenta Elbląga  Nagroda Prezydenta Elbląga

6 stycznia 2018r. podczas koncertu noworocznego, który odbył się w teatrze im. Aleksandra Sewruka, prezydent Elbląga przyznał nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.
Z dumą informujemy, iż IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej zostało uhonorowane nagrodą w kategorii "Ochrona środowiska".
Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczniom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w działalność ekologiczną, które zaprowadziło nas do grona laureatów tej prestiżowej nagrody.

Fotoreportaż można obejrzeć na portelu, a film przedstawiający naszą szkołę na stronie Telewizji Truso.

Sylwester Stanicki