flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Dobre rady na odpady w IV LO

 Dobre rady na odpady w IV LO  Dobre rady na odpady w IV LO  Dobre rady na odpady w IV LO

30 maja 2017 roku nauczyciele i uczniowie naszej szkoły przygotowali szereg zabaw, eksperymentów i łamigłówek dla młodszych dzieci. Uczniowie klasy pierwszej i drugiej ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu, pod czujnym okiem młodzieży, nabywali wiedzę na temat gospodarki odpadami. Rozwiązywali zagadki, przechodzili labirynty, malowali na balonach znak recyklingu, poszukiwali sposobów ograniczenia wytwarzania śmieci.
Dzieci obejrzały również pokaz chemiczny, który miał uświadomić im, jak łatwo reagują związki chemiczne zawarte w odpadach i dlaczego tak ważna jest ich segregacja do specjalnych pojemników.

Zachęcamy wszystkich uczniów IV LO do włączenia się za rok w następną edycję zabaw

Dane osobowe

Dane osobowe

Góra