Golf  Golf  Golf

Dobra passa nie opuszcza ucznia klasy I C- Krzysztofa Sosnowskiego, który w ciągu ostatnich dwóch miesięcy staje cały czas na podium.
Podczas jednego turnieju Krzysztof zdobył aż trzy pierwsze miejsca: w klasyfikacji Open, w konkurencji Longest Drive i w konkurencji Nearest To The Pine. Piątek (13 września) okazał się dla golfisty również bardzo szczęśliwy. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, Krzysztof w Mistrzostwach Polski Juniorów Longest Drive w Warszawie zdobył II Vicemistrzostwo Polski.
W czasie ostatniego weekendu golfista zagrał w dwudniowym turnieju "Tokary Golf Club" i osiągnął wynik życiowy 71(-1) oraz zdobył tytuł Mistrza Netto w kategorii Junior.
Jak widać, ciężka praca zaczyna przynosić owoce.
Krzysztof przygotowywuje się teraz do zgrupowania w Olimpijskim Ośrodku Sportu w Cetniewie.

Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych wygranych !!!